22 lipca 2024 r.
Darmowe, fajne gry komputerowe do ściągnięcia, do pobrania oraz gry online. Dla dla dzieci i młodzieży. Dla dziewczyn.

Postacie z Brawl Stars

Gra Brawl Stars to dynamiczna gra akcji, w której gracze walczą z innymi graczami w różnych trybach gry. Celem gry jest zdobywanie punktów, wygrywanie rund i zdobywanie nowych postaci oraz umiejętności. Gra oferuje wiele trybów gry, w tym tryb Gem Grab, Showdown czy Heist. Każdy z trybów jest wyjątkowy i wymaga różnych umiejętności, aby osiągnąć sukces.

Brawl Stars na komputer

Brawl Stras to gra na telefon. Można w nią jednak grać także na komputerze PC. Żeby mieć dostęp do Brawl Stars na komputer wystarczy zainstalować na pececie dodatkowy program będący pomostem.

Pasjans (solitaire)

Jeśli lubisz grać w karty a w szczególności układać pasjansa (lub grać w solitaire), poniżej przedstawiamy zestawienie różnych gier, które możemy polecić jako fajne a w szczególności darmowe w pełnych wersjach do pobrania.
Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).