22 lipca 2024 r.
Brawl Stras to gra na telefon. Można w nią jednak grać także na komputerze PC. Żeby mieć dostęp do Brawl Stars na komputer wystarczy zainstalować na pececie dodatkowy program będący pomostem.
Brawl Stars na komputer Brawl Stras to gra na telefon. Można w nią jednak grać także na komputerze PC. Żeby mieć dostęp do Brawl Stars na komputer wystarczy zainstalować na pececie dodatkowy program będący pomostem.Player gier zainstalowany na PC działa dość wydajnie żeby poradzić sobie z bardziej wymagającymi tytułami na telefon.

To jak to zrobić jest dokładnie opisane na stronie:
https://www.dolinagier.pl/nowosci,poradniki,6,1,brawl-stars-na-komputery-pc,124.html.

Wszystko to można także obejrzeć w serwisie YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=dfYFrdm13-8

Z tego załączonego wideo dowiemy się także jak grać w gry na komputerze także z padem (w tym konkretnym przypadku z XBox One).

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).