22 lipca 2024 r.
Jeśli lubisz grać w karty a w szczególności układać pasjansa (lub grać w solitaire), poniżej przedstawiamy zestawienie różnych gier, które możemy polecić jako fajne a w szczególności darmowe w...
Pasjans (solitaire) Jeśli lubisz grać w karty a w szczególności układać pasjansa (lub grać w solitaire), poniżej przedstawiamy zestawienie różnych gier, które możemy polecić jako fajne a w szczególności darmowe w pełnych wersjach do pobrania.1. Jedną z ciekawszych pozycji jest pasjans - pająk:
pasjans solitaire.
Oczywiście z pająkami ta gra nie ma nic wspólnego poza tłem. Jest to zwyczajny samotnik, czyli pasjans, w którym podstawową zasadą jest grupowanie kart od króla do asa.

2. Kolejnym pasjansem jest niebiański pasjans:
Solitaire Haven.
Jest to o tyle ciekawa gra, o ile szukamy różnych zasad. Ten pasjans zawiera w sobie aż trzy różne zasady, do wyboru, wg który możemy poprowadzić rozgrywkę.

3. Szukającym wakacyjnych klimatów polecimy pasjansik wymarzonych wakacji:
Dream Vacation Solitaire.

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).