10 grudnia 2023 r.
Darmowe, fajne gry komputerowe do ściągnięcia, do pobrania oraz gry online. Dla dla dzieci i młodzieży. Dla dziewczyn.Polecamy. Polecamy - Super fajne gry komputerowe do ściągnięcia, gry do p...

Star Trek Bridge Commander

Znawcy serialu Star Trek (i nie tylko) z pewnością docenią tę symulacje dowodzenia statkiem gwiezdnym. W grze możemy barć udział jako pierwszy oficer, kapitan lub admirał. Do pobrania jest wersja demo.

Mario Forever Galaxy

Jest to kontynuacja znanej gry Mario Forever.
Tym razem dzielny hydraulik Mario zaprezentowany został w kosmicznej strzelance a nie jak to miało miejsce wcześniej na klasycznych platformówkach.

AfterBurner3D

Mamy misje do wypełnienia, musimy zwalczyć wroga. Dysponujemy myśliwcem a polem walki zależnie od poziomu może być miejsce nad morzem, ziemią lub w powietrzu.

Cube

Cube posiada bardzo ciekawą grafikę oparta na szybkim silniku 3D z dużą ilością szczegółów - podobną do Quake III.
Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).