10 grudnia 2023 r.
Darmowe, fajne gry komputerowe do ściągnięcia, do pobrania oraz gry online. Dla dla dzieci i młodzieży. Dla dziewczyn.Polecamy. Polecamy - Super fajne gry komputerowe do ściągnięcia, gry do p...

Moto Racing

Mała gra a cieszy? Tak można by było opisać grę, która jest do pobrania ze wskazanego poniżej łącza. Wskazane tutaj wyścigi motocyklowe nie mają zbyt dużych wymagań sprzętowych.

Alien Shooter

Alien Shoter to klasyczna strzelanka, którą można teraz pobrać w pełnej wersji za darmo. W grze strzelamy do chord obcych, z których wydobywa się morze zielonej krwi.

Stranger Things 3: The Game

Gra Stranger Things 3: The Game opera się na trzeciej serii popularnego serialu, Stranger Things. Z pewnością wszyscy o nim słyszeli a pewnie wielu także go widziało.
Gra, która przybliża nam fabułę filmu oraz daje szansę na to żeby poczuć się jak jedna z postaci filmu, teraz, jednak tylko do 2 lipca br. jest dostępna za darmo!

Red Ace Squadron Pro

Miłośnicy latania docenią możliwości gry Red Ace Squadron Pro. Mamy do dyspozycji samolot, którym można bardzo łatwo sterować i dzięki któremu możemy brać udział w podniebnej bitwie.
Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).