11 czerwca 2023 r.
Symulator Farmy to znakomita gra, w której możemy zobaczyć jak to jest być rolnikiem (farmerem). Gra jest zaawansowanym symulatorem pracy na gospodarstwie. Otrzymujemy na własność wirtualne...

Gry na PC > Symulacje

Wybierz grę z jednej z poniższych kategorii i klikając w prezentujący ją obrazek
ściągnij i zagraj w tę grę!


1
Symulator Farmy 2013
Symulator Farmy 2013
Wielkość: 204.17 MB
Autor: GIANTS Software
Licencja: demo
Dodano: 02-05-2013
Pobrań: 5 502
Symulator Farmy to znakomita gra, w której możemy zobaczyć jak to jest być rolnikiem (farmerem).

Gra jest zaawansowanym symulatorem pracy na gospodarstwie. Otrzymujemy na własność wirtualne gospodarstwo, kilka maszyn i niezbyt wygórowaną sumę na koncie. Naszym zadaniem jest oczywiście rozwijać farmę i zarabiać pieniądze.

Symulator Farmy zarówno pod względem graficznym jak i efektów dźwiękowych jest bardzo dopracowany. Mamy tu dostępny widok z punktu widzenia rolnika, którego rolę tutaj odgrywamy, bądź też widok zza maszyny lub pojazdu, którym kierujemy. Jest to widok w trzech wymiarach, możemy dość dowolnie zmieniać perspektywę, obracać się na wszystkie strony a nawet przybliżać i oddalać. Dźwięki maszyn rolniczych takich jak kombajn czy ciągnik są bardzo realistyczne, dość dobrze oddające to co słyszymy w realnym świecie.

Wersja demo Symulatora Farmy, która tu jest udostępniona pozwala na kilka czynności, które są znacząco ograniczone w stosunku do pełnej wersji. Do naszej dyspozycji otrzymujemy klika prostych ciągników, kombajn oraz parę dodatków do tych maszyn takich jak obciążnik czy też pług. Możemy wczuć się przez chwilę w rolę, zebrać zboże i przewieźć je do naszego silosu. Nie ma niestety opcji rozbudowy naszego parku maszynowego. Ta możliwość jest dopiero w pełnej wersji. W wersji demo możemy sprawdzić czy ta gra się nam spodoba.

Pełna wersji gry to wydatek rzędu € 25 co w przeliczeniu na polską walutę wyniesie trochę ponad 100 PLN. Nie jest to mała suma jednak nawet tyle warto wydać na zabawę, którą się zyskuje.
Przy odrobinie szczęścia możemy trafić w promocję i nabyć grę za € 12,5 (czyli około 50 PLN). Można też trafić w okazje w polskim sklepie i kupić ją już za 34,99 zł.

Dopiero pełna wersja daje spore możliwości zabawy. Możemy wziąć kredyt i nabyć maszyny, dzięki którym będziemy realizować zlecenia dające całkiem niezły przychód. Wystarczy nabyć wózek widłowy oraz maszynę podłączaną do traktora do cięcia trawy i stały przychód mamy gwarantowany. Dzięki temu możemy spokojnie finansować rozwój naszego gospodarstwa, zakup maszyn oraz ziemi. Oczywiście niezależnie od zleceń otrzymujemy zapłatę za plony, które zbieramy i sprzedajemy.

W grze żyjemy w małej miejscowości, w której poza nami jeżdżą samochody i pojawiają się także osoby spacerujące po chodnikach. Wszystko po to, żeby gra była jeszcze bardziej realistyczna.


   

Pobierasz tę grę? POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik

Komentarze

 • fajna gra
 • Witajcie! Nie wiem czy to pobrać ponieważ mama mi nie pozwala i o to pytanie: Czy jak się to pobierze to zabiera limit interentwy?
 • cz to jest pełna wersja. miałem na kompie 2013 polecam
 • jak pobrać
 • Pobiera Mi Sie Myślę Że Fajne :)
 • masz tam po tym napisem Jeśli chcesz pobrać tę grę POLUB NAS!to pod tym
  masz Kliknij tutaj żeby pobrać
 • demo
 • właśnie pobieram więc zobaczę.koledzy polecali więc nie mogę się doczekać pozdrawiam 8)
 • jak pobrać
 • zarąbiste

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).