22 lipca 2024 r.
Bus Driver to gra, która umożliwia wcielenie się w rolę kierowcy autobusu. Spada na nas duża odpowiedzialność: otrzymujemy autobus i przewozimy pasażerów. Autobusem należy jechać spokojnie,...

Gry komputerowe

Serwis AleGry.pl udostępnia dużo super fajnych gier na komputery PC do pobrania (download) oraz online, całkowicie za darmo.

Ostatnio dodane

FreeCol 0.11.6 FreeCol 0.11.6
FreeCol jest grą strategiczną opartą na turach, sam pomysł bazuje na starej wersji gry Cywilizacja. Zadaniem gracza jest stworze...

Monopolowy Tycoon Monopolowy Tycoon
Bardzo zabawna gra, można ją chyba wrzucić jako strategię czasu rzeczywistego ;), mająca już całkiem sporo latek, ale ciągle mog...

Sudoku Sudoku
Sudoku to gra logiczna, o które większość graczy pewnie gdzieś już słyszała i zna zasady gry. Jeśli nie znacie zasad, to wygl...

Reksio i skarb piratów Reksio i skarb piratów
Reksio i skarb piratów to bardzo ciekawa gra dla dzieci. Główną postacią gry jest (piesek) Reksio, znany bajki animowanej. G...

Gry na PC > Samochodowe

Wybierz grę z jednej z poniższych kategorii i klikając w prezentujący ją obrazek
ściągnij i zagraj w tę grę!


1
Bus Driver (Kierowca Autobusu)
Bus Driver (Kierowca Autobusu)
Wielkość: 60.06 MB
Autor: SCS Software
Licencja: demo
Dodano: 28-12-2012
Pobrań: 7 723
Bus Driver to gra, która umożliwia wcielenie się w rolę kierowcy autobusu. Spada na nas duża odpowiedzialność: otrzymujemy autobus i przewozimy pasażerów.

Autobusem należy jechać spokojnie, zgodnie z przepisami oraz rozkładem jazdy. Za każdy błąd otrzymamy punkty karne a poprawna jazda także zostanie nagrodzona punktami. Należy zatrzymywać się na czerwonym świetle i włączać kierunkowskazy nawet przy zmianie pasa jezdni.
Trzeba też pamiętać, że wieziemy pasażerów i nie należy gwałtownie hamować. Gdy zahamujemy gwałtownie z wnętrza autobusu dobiegnie do nas głos przerażenia wydawany przez pasażerów. Zostaniemy także nagrodzeniu punktami karnymi za gwałtowne prowadzenie auta.

Jeśli ktoś lubi jeździć samochodem to ma okazję choć odrobinę się przekonać jak wygląda prowadzenie tak wielkiego auta jakim jest autobus. Jest to duża frajda.

Udostępniona gra to demo, które daje szansę na godzinną rozrywkę, warto wypróbować tę grę. Jeśli gra się spodoba, można nabyć pełną wersję na stronie producenta.


Pobierasz tę grę? POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik

Komentarze

  • super
  • dlugo sie ladduje ta gra + wydaje sie fajna
  • fajna gra gram w to demo po niewiem gzie znalesc penom wersje
  • ja terz jeszcze nie wiem jaka ona jest ale jak muwicie rzeonajest fajna to oki
  • Spoko może być :p
  • fajna xd xd xd anjaf
  • Fajna
  • Mi jeszcze 5 min będzie się pobierać i będę mieć demo. :)
  • fajna
  • super gra

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).