28 maja 2023 r.
Pou to świetna gra, która ma już rzesze swoich zagorzałych zwolenników. Gra Pou została wydana jedynie na platformy mobilne, na telefony i tablety z systemem Android i iOS. Nie ma niestety wer...

Polecamy » Gry

Pou na PC
Dodano: 30-09-2015
Przekierowań: 724
Pou to świetna gra, która ma już rzesze swoich zagorzałych zwolenników. Gra Pou została wydana jedynie na platformy mobilne, na telefony i tablety z systemem Android i iOS. Nie ma niestety wersji na komputer PC. Niestety nie wszyscy są posiadaczami mobilnych komputerów i wiele osób może być zawiedzionych. Na szczęście gra Pou od nie dawna jest dostępna i da się uruchomić na komputerze PC z wykorzystaniem małego triku. Wystarczy skorzystać z programu, który uruchamia Androida na poczciwym pececie a w następstwie można już instalować na komputerze PC większość z androidowych aplikacji. Także i mały Pou może zawitać teraz na pecety.
Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Warning: A non-numeric value encountered in /home/platne/serwer165275/public_html/alegry.pl/units/komentarze/ext.inc.php on line 138

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).