22 lipca 2024 r.
Gify, jako format grafiki, w tym animacji, ciągle nie został pokonany przez inne standardy graficzne. Ten znany od lat format cieszy się wciąż dużą popularnością, szczególnie wśród webmasterów...

Polecamy » Grafika komputerowa, tapety, gify

Ruchome gify
Dodano: 04-11-2015
Przekierowań: 824
Gify, jako format grafiki, w tym animacji, ciągle nie został pokonany przez inne standardy graficzne. Ten znany od lat format cieszy się wciąż dużą popularnością, szczególnie wśród webmasterów. Darmowe gify są często wykorzystywane na stronach www jako dodatkowe grafiki urozmaicające treści strony. Gify świetnie prezentują różne symbole, czy też nawet wprowadzają odbiorcę w ukierunkowany tematycznie nastrój. Jedną z takich tematycznych kategorii gifów są gify świąteczne. Są one bardzo często wykorzystywane w okresie zbliżających się świąt.
Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Warning: A non-numeric value encountered in /home/platne/serwer235937/public_html/alegry.pl/units/komentarze/ext.inc.php on line 138

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).