27 maja 2024 r.
Z pewnością każdy z graczy spotkał się z konsolą Xbox i wie, jak dużo fajnych gier można znaleźć na tą konsolę. Duża część z tych gier kosztuje całkiem sporo. Teraz jest na to sposób. Jest to ...
Tani Xbox Game Pass Ultimate Z pewnością każdy z graczy spotkał się z konsolą Xbox i wie, jak dużo fajnych gier można znaleźć na tą konsolę. Duża część z tych gier kosztuje całkiem sporo. Teraz jest na to sposób. Jest to Xbox Game Pass Ultimate.Ta subskrypcja bądź też abonament (jakkolwiek by tego nie nazywać) umożliwia granie na komputerze PC, konsoli Xbox One a nawet na telefonach z Androidem. W ramach tego abonamentu jest ponad 200 gier na pecety, ponad 100 na konsole. Jest też całkiem spora ich ilość, w które poprzez streaming można grać na telefonach. Standardowy abonament jest dość drogi bo kosztuje około 55 zł. Można jednak obniżyć nieco koszty tej usługi kupując na przykład abonament na 6 miesięcy postępując tak jak to zostało szczegółowo opisane w poradniku na tej stronie: xbox game pass.
25-10-2020 admin

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).