19 czerwca 2024 r.
O logicznej grze Mahjong z pewnością każdy gracz słyszał, jednak być może nie każdy się skusił żeby spróbować. W te długie jesienne i zimowe wieczory, które nastały mogą sprzyjać grze w Mahjon...
Mahjong O logicznej grze Mahjong z pewnością każdy gracz słyszał, jednak być może nie każdy się skusił żeby spróbować. W te długie jesienne i zimowe wieczory, które nastały mogą sprzyjać grze w Mahjong.Darmową wersje tej gry znajdziemy i pobierzemy za darmo z poniższej strony: Gra mahjong do pobrania.

Gra Mahjong polega na usuwaniu z planszy płytek. Robimy to paramy, musimy znaleźć taką samą parę, która składa się z płytek dających się usunąć, czyli nie mających żadnej płytki nad sobą oraz będących na skraju.

Inną grę tego typu, także darmową w pełnej wersji, można znaleźć tutaj: Mah Jong Quest.
03-11-2020 admin

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).