27 maja 2024 r.
Pou to gra, która powoli zyskuje miano kultowej. Jest to bowiem Tamagotchi naszych czasów. Z pewnością na stałe wpisała się już do kanonu gier komputerowych, w szczególności tych na smartfony ...
Pou - nadal lubiane małe wirtualne stworzenie Pou to gra, która powoli zyskuje miano kultowej. Jest to bowiem Tamagotchi naszych czasów. Z pewnością na stałe wpisała się już do kanonu gier komputerowych, w szczególności tych na smartfony i tablety.Na stronie gra Pou znajduje się szereg przydatnych informacji na temat gry. Wszystko to co może się spodobać fanom małego Pou.

Mamy tu opisy mini gier oraz informacje na bardzo gorący temat: Czy da się w jakikolwiek sposób zyskać nielimitowaną ilość monet (żetonów). Jeśli tak to jaki to sposób?
Kolejnym ciekawym tematem, który poruszany jest na tej stronie to możliwość jej uruchomienia na komputerze PC.

Pomimo lat jakie upłynęły od premiery tej gry, cieszy się ona nadal sporą popularnością.
14-08-2015 admin

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).