22 lipca 2024 r.
Hill Climb Racing to niesamowicie prosta ale fajna gra. Ma ona sporą grywalność pomimo wszelkich cech żeby być grą zapomnianą. Przed tą grą tego typu gier, to znaczy pokazywanych w rzucie b...

Gry na telefon » Wyścigi samochodowe


Hill Climb Racing
Hill Climb Racing
Dodano: 14-11-2013
Przekierowań: 4 188
Hill Climb Racing to niesamowicie prosta ale fajna gra. Ma ona sporą grywalność pomimo wszelkich cech żeby być grą zapomnianą.

Przed tą grą tego typu gier, to znaczy pokazywanych w rzucie bocznym było bardzo dużo. Szczególnie ten typ gier upatrzyła sobie technologia flash. Niestety chyba żadna nie zyskała tak dużej popularności.

Hill Climb Racing to gra, która została zrobiona po prostu dobrze. Mamy tu zestaw tras i zestaw pojazdów. Zarówno na kolejne trasy a także pojazdy trzeba sobie zapracować (poprzez grę oczywiście). Kolejną trasę czy też kolejny samochód kupić poprzez mikropłatności za realne pieniądze ale wówczas tracimy przyjemność grania.

W grze chodzi właściwie o to żeby jak najdalej pojechać. Trasy są bardzo trudne, mają góry i doliny, dołki i wzniesienia a do tego z taką częstotliwością, że często trudno jest przejechać większy kawałek bez złamania sobie karku. Dodatkowym utrudnieniem jest ograniczenie dostępnego w danej chwili paliwa. Co jakiś odstęp na trasie dostępne są kanistry z benzyną dzięki którym uzupełniamy zapas energii. Należy uważać żeby się ona nie skończyła bo staniemy i koniec zabawy...

Każdy pojazd wśród których jest motocykl, ciągnik a nawet czołg da się podrasować, czyli ulepszyć właściwości jezdne, szybkość, moc, czy też układ jezdny. Dzięki zwiększeniu możliwości pojazdu, trasy będziemy mogli pokonywać znacznie szybciej i znacznie prościej.

Hill Climb Racing to bardzo fajna gra na Andorida. Została wydana także na iOS a ostatnio również na system Windows 8.

Zapraszamy do polubienia profilu naszej strony bo będą tutaj ukazywały się także inne fajne gry na Androida.
   

Jeśli chcesz pobrać tę grę POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • Praktycznie nigdzie nie ma opisu wlasciwosci poszczegolnych pojazdow, np pojazd ksiezycowy nie tylko lata, ale tez wjedzie na kazda gore, van hipisow na trasie las omija drzewa ito
  • Jest to super gra ale szybko się zabija
  • ta gra jest fajna dlatego chcę

    ę
    ją porać

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).