10 grudnia 2023 r.
Surykatka Sammy w krainie lwów (SAMMY SURICATE in Lion-Land) to już dość stara gra zręcznościowa, w której wcielamy się w rolę małego ale dość zwinnego zwierzątka i musimy uważać na otaczające...

Gry na PC > Zręcznościowe

Wybierz grę z jednej z poniższych kategorii i klikając w prezentujący ją obrazek
ściągnij i zagraj w tę grę!


Surykatka Sammy w krainie lwów
Surykatka Sammy w krainie lwów
Wielkość: 17.22 MB
Autor: Suricate Software
Licencja: shareware
Dodano: 09-04-2013
Pobrań: 4 464
Surykatka Sammy w krainie lwów (SAMMY SURICATE in Lion-Land) to już dość stara gra zręcznościowa, w której wcielamy się w rolę małego ale dość zwinnego zwierzątka i musimy uważać na otaczające nas niebezpieczeństwa. Ta gra była niegdyś bardzo popularna.

Naszym zadaniem jest zbieranie diamencików znajdujących się na planszy i jednoczesne dbanie o to, żeby ujść z życiem przed groźnymi lwami.
Gra ma dwa niezależne działy: skacz i uciekaj (jump and run) oraz myśli i uciekaj (think and run). W pierwszym należy zwyczajnie zebrać wszystkie diamenty i przechodzimy do kolejnych poziomów. W drugim przypadku należy wybierać diamenty o konkretnych kolorach, które będą nam otwierać drzwi do kolejnych poziomów.

Swoją popularność zawdzięcza dość ciekawemu połączeniu gry zręcznościowej z emocjami pojawiającymi się w grze. Gdy tylko zauważymy, że dostrzegł nas lew, pomimo tego, że mamy świadomość, że to tylko gra, to i tak wyzwolony zostaje strach o nasze życie i chęć szybkiej ucieczki.

Pomimo tego, że gra ma już swoje lata to grafika może zostać przełączona na rozdzielczość 1280x960, dzięki czemu wygląd scenerii oraz postaci nie jest najgorszy.

Gra uruchamia się na Windows XP oraz Windows 8. Przy zmianie rozdzielczości, po wybraniu odpowiedniej należy wybrać klawisz ESC, wówczas najpewniej uda się zmienić grafikę bez powodowania błędu programu, który może się pojawić w innym sposobie zmiany rozdzielczości.

Z pewnością warto zagrać i spróbować jeśli nie grało się w tą grę wcześniej lub odświeżyć pamięć w przypadku gdy gra kiedyś była już przez nas uruchamiana.


   

Pobierasz tę grę? POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik

Komentarze

 • głupie serio dla przeczkolaków
 • adii jak miałeś 7 lat?! tobyłam starsza o 2 ,3 lata
  mam teraz 9 dopiero co zaczełam 9 ;) hehe musi być fajna pobieram :p
 • jak miałem 5 lat to w to grałem a teraz mi się znudziła
 • ja tak samo jak adii jak ja ją tutaj zobaczylem pomyslałem o kurde ja tyle lat temu w to grałem i od razu na youtube.com xD
 • jak można ściągnąć całą wersję? wie ktoś? pozdrawiam
 • O kurde grałem w tą grę jak byłem jeszcze małym chłopcem :) z chęcią przypomnę sobie dobre stare gry :) soł macz
 • extra najlepsza gra, do pobrania, za darmo dosłownie luksus
 • ta gra jest niesamowita, grałem w nią gdy mialem 7 lat :)
 • grałam w to w przedszkolu a teraz mam 12 lat i dalej mi sie podoba. jest trudna ale superowa. polecam
 • fgf fajne!:D

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).