28 lutego 2024 r.
Gra swoją fabułę a także główne postacie wywodzi z znanego i lubianego filmu Auta (Cars). To właśnie w tym filmie narodziła się nowa gwiazda, czyli Zygzak McQueen. Udostępniona tutaj gra to...

Gry na PC > Wyścigi

Wybierz grę z jednej z poniższych kategorii i klikając w prezentujący ją obrazek
ściągnij i zagraj w tę grę!


Zygzak McQueen - wyścigi w Chłodnicy Górskiej - Auta (Cars)
Zygzak McQueen - wyścigi w Chłodnicy Górskiej - Auta (Cars)
Wielkość: 135.97 MB
Autor: THQ
Licencja: demo
Dodano: 29-11-2016
Pobrań: 2 787
Gra swoją fabułę a także główne postacie wywodzi z znanego i lubianego filmu Auta (Cars). To właśnie w tym filmie narodziła się nowa gwiazda, czyli Zygzak McQueen.

Udostępniona tutaj gra to tylko wersja demo, w której możemy się ścigać w Chłodnicy Górskiej. Wcielamy się rolę Zygzaka i pomimo tego, że to tylko demo to i tak można się tutaj dobrze bawić. Jako konkurenci w szwanki w tych wyścigach biora udział pozostałe gwiazdy filmu, a więc Wójt Hudson, Sally Carrera oraz inni.

Wsiadamy więc do autka i w długą. Gazem sterujemy poprzez spację, natomiast skręty wykonujemy standardowo strzałkami. Jedzie się bardzo prosto, nawet intuicyjnie. Jest zabawa po prostu.

Co prawda gra zawiera tylko jedną trasę, jednak nawet taka zabawa może być całkiem fajna :)


Pobierasz tę grę? POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik

Komentarze

  • fajna
  • fajne

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).