28 lutego 2024 r.
Need For Speed to jedna z bardziej znanych serii wyścigów samochodowych. Tu mamy Carbon, gra ma już swój wiek, ale nadal można się fajnie bawić. Carbon zawiera ponad 100 licencjonowanych aut, ...

Gry na PC > Wyścigi

Wybierz grę z jednej z poniższych kategorii i klikając w prezentujący ją obrazek
ściągnij i zagraj w tę grę!


Need For Speed Carbon
Need For Speed Carbon
Wielkość: 650.49 MB
Autor: Electronic Arts
Licencja: demo
Dodano: 06-11-2016
Pobrań: 1 372
Need For Speed to jedna z bardziej znanych serii wyścigów samochodowych. Tu mamy Carbon, gra ma już swój wiek, ale nadal można się fajnie bawić. Carbon zawiera ponad 100 licencjonowanych aut, można więc pojeździć sobie na odpowiednikach realnych samochodów.

Centralną częścią fabuły są oczywiście nielegalne, niebezpieczne wyścigi. Na szczęście my nie musimy się tym specjalnie przejmować, jeździmy bowiem tylko w wirtualnym świecie.

Jeśli ktoś nie miał jeszcze przyjemności pograć w NFS to z pewnością jest to najwyższy czas żeby zasmakować tej produkcji. Stałym graczom serii być może przypomną się te fajne wyścigi.


 

Pobierasz tę grę? POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).