28 lutego 2024 r.
Lubisz gry wyścigi, autka i wszystko co z tym związane? Jeśli tak to FlatOut 2 jest z pewnością dla Ciebie. Sednem tej gry są wyścigi samochodowe i to dość spektakularne. Już na samym począ...

Gry na PC > Wyścigi

Wybierz grę z jednej z poniższych kategorii i klikając w prezentujący ją obrazek
ściągnij i zagraj w tę grę!


FlatOut 2
FlatOut 2
Wielkość: 476.43 MB
Autor: Empire Interactive
Licencja: demo
Dodano: 03-12-2016
Pobrań: 1 888
Lubisz gry wyścigi, autka i wszystko co z tym związane? Jeśli tak to FlatOut 2 jest z pewnością dla Ciebie. Sednem tej gry są wyścigi samochodowe i to dość spektakularne.

Już na samym początku trzeba jednak ostrzec przed brutalnością, która występuje w grze. Pomimo tego, że to głównie wyścigi samochodowe to gra nie jest przeznaczona dla młodszych dzieci. Dopuszczalny wiek jaki ustanowił wydawca gry to 12 lat.
Jedną z opcji w grze jest rozgrywka polegająca na eliminacji konkurentów. Ta zabawa ma miejsce na placu i to właśnie tu występuje najwięcej brutalnych scen.

Najfajniejszą opcją dostępną w grze są chyba jednak zwykłe wyścigi, autka fajnie się prowadzą a każda stłuczka jest odzwierciedlona na blachach każdego z samochodów.
Jest wiele innych akcji, które także pokazują, że gra jest bardzo realistyczna. Możemy na przykład ściąć słup, czy też wybić okna w aucie, wszystko poza bardzo fajnym odwzorowaniem w grafice ma także swoje odzwierciedlenie akustyczne.

Udostępniona jest niestety tylko wersja demo i jest ona darmowa. Jeśli chcemy zagrać w pełną wersję możemy ją jedynie kupić.
Wersja demo zawiera jednak tak dużo możliwości, że z pewnością warto poświęcić na nią trochę czasu, naprawdę warto.

Podsumowując gra jest fajna i można się przy niej nieźle bawić.


 

Pobierasz tę grę? POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik

Komentarze

  • ta gra jest nawet wajna

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).