28 lutego 2024 r.
Udostępniamy tutaj klasykę gier na komputery PC. Death Rally to niesamowicie kultowa gra mająca swych fanów od dawien dawna. W latach dziewięćdziesiątych została ona stworzona przez firmę Reme...

Gry na PC > Wyścigi

Wybierz grę z jednej z poniższych kategorii i klikając w prezentujący ją obrazek
ściągnij i zagraj w tę grę!


Death Rally - Zabójcze Wyścigi
Death Rally - Zabójcze Wyścigi
Wielkość: 41.56 MB
Autor: Remedy Entertainment Ltd.
Licencja: freeware
Dodano: 23-11-2016
Pobrań: 1 079
Udostępniamy tutaj klasykę gier na komputery PC. Death Rally to niesamowicie kultowa gra mająca swych fanów od dawien dawna. W latach dziewięćdziesiątych została ona stworzona przez firmę Remedy. Teraz jest dostępna także na system Windows i mamy tu pełną wersję i to za darmo.

Jeśli ktoś grał w nią zaraz po jej wydaniu to z pewnością chętnie do niej wróci i teraz. Grafika być może nie poraża, ale gra stwarza niesamowity klimat i atmosferę.

Mamy tutaj wyścigi widziane w rzucie z góry. Są autka, jest broń i nieuczciwe zagrywki przeciwników, czyli wszystko co tygryski lubią najbardziej :) My także możemy nie grać fair.

Także do dzieła: ściągamy i gramy!


 

Pobierasz tę grę? POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).