25 września 2023 r.
Bardzo zabawna gra, można ją chyba wrzucić jako strategię czasu rzeczywistego ;), mająca już całkiem sporo latek, ale ciągle mogąca dać odrobinę zabawy z niekwestionowanym elementem raczej cza...

Gry na PC > Strategiczne

Wybierz grę z jednej z poniższych kategorii i klikając w prezentujący ją obrazek
ściągnij i zagraj w tę grę!


Monopolowy Tycoon
Monopolowy Tycoon
Wielkość: 425.15 KB
Autor: Leszek Software
Licencja: freeware
Dodano: 24-03-2020
Pobrań: 780
Bardzo zabawna gra, można ją chyba wrzucić jako strategię czasu rzeczywistego ;), mająca już całkiem sporo latek, ale ciągle mogąca dać odrobinę zabawy z niekwestionowanym elementem raczej czarnego humoru.

Stajemy się właścicielem sklepu z piwkiem. Mamy silną konkurencję w postaci innego sklepu prowadzonego przez Czesława. Mamy rok czasu żeby go pokonać.

Sami ustalamy ceny piwa, od tego w dużej mierze zależy popularność naszego sklepu, mamy do dyspozycji takie narzędzia jak reklama oraz po pewnym czasie także sztuczki, czyli np. nasłanie na Czesława dresów, sanepid albo nawet podłożenie bomby w lokalu konkurencji - tu jednak wszystko kosztuje.

Biznes naszej konkurencji szybko się rozwija więc i my nie możemy zasypiać gruszek w popiele. Niestety ciągłe zdarzenia losowe (albo i nie ;)) w postaci napadu dresów na nasz sklep, sanepid i takie tam, dają nam nieźle do wiwatu, ale możemy także liczyć na jakiś spadek po ciotce albo nagły przychód gotówki spowodowany tym, że ktoś nam wjechał w autko. Można czasem też otrzymać stary dług od kumpla ;)

We wszystkim ponoć najważniejsza jest reklama, także może warto to sprawdzić. Gra jest bardzo prosta, czasem okienka mogą wkurzać (ale po to jest myszka żeby nią klikać), czasem wyzwiska od cieci także :)


Pobierasz tę grę? POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).