19 czerwca 2024 r.
FreeCol jest grą strategiczną opartą na turach, sam pomysł bazuje na starej wersji gry Cywilizacja. Zadaniem gracza jest stworzenie niezależnego narodu. Grę rozpoczynamy z zaledwie kilkoma ...

Gry na PC > Strategiczne

Wybierz grę z jednej z poniższych kategorii i klikając w prezentujący ją obrazek
ściągnij i zagraj w tę grę!


FreeCol 0.11.6
FreeCol 0.11.6
Wielkość: 37.83 MB
Autor: www.freecol.org
Licencja: GNU/GPL
Dodano: 29-03-2020
Pobrań: 759
FreeCol jest grą strategiczną opartą na turach, sam pomysł bazuje na starej wersji gry Cywilizacja. Zadaniem gracza jest stworzenie niezależnego narodu.

Grę rozpoczynamy z zaledwie kilkoma kolonistami, którzy będąc na morzu szukają nowych lądów. To czy uda się wykonać zadanie zależy już tylko od nas.

Gra jest oczywiście darmowa, stworzona przez niezależnych twórców. Niestety jak na dzisiejsze czasy jest nieco toporna i mało intuicyjna.

Jednak może warto ją poznać i spędzić z nią trochę czasu? Zamiast przesiąkania krwią w grach akcji spróbujmy tak dla odmiany troszkę pomyśleć i zbudować nowy naród.


   

Pobierasz tę grę? POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).