28 lutego 2024 r.
Bohaterem tej gry jest śnieżny misio, który nazywa się Snowy. Jego zadaniem jest ratowanie swoich zielonych przyjaciół, kosmitów, którzy wpadli w tarapaty i zostali uwięzieni przez roboty. ...

Gry na PC > Platformowe

Wybierz grę z jednej z poniższych kategorii i klikając w prezentujący ją obrazek
ściągnij i zagraj w tę grę!


1
Snowy: kosmiczna przygoda
Snowy: kosmiczna przygoda
Wielkość: 11.26 MB
Autor: Alawar
Licencja: demo
Dodano: 21-11-2012
Pobrań: 2 378
Bohaterem tej gry jest śnieżny misio, który nazywa się Snowy.
Jego zadaniem jest ratowanie swoich zielonych przyjaciół, kosmitów, którzy wpadli w tarapaty i zostali uwięzieni przez roboty.

Gra jest zabawną, dość typową platformówką przeznaczoną raczej dla młodszych graczy. Sterujemy misiem w ten sposób żeby zbierać kosmitów i dostarczać ich do naszej rakiety. W trakcie rozgrywki możemy otrzymywać bonusy takie jak nieśmiertelność lub jednoczesne usunięcie wszystkich robotów.

Grafika oraz oprawa muzyczna są proste ale wystarczające żeby dobrze się bawić w trakcie ratowania zielonych stworzonek.

Do pobrania z naszego serwera download udostępnione zostało demo gry, które daje 30 minut zabawy. Po tym czasie można za niewielką opłatą aktywować stały dostęp.


   

Pobierasz tę grę? POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik

Komentarze

  • czemu
  • kosmiczna przygoda jest do bani

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).