19 czerwca 2024 r.
Megapolis to bardzo ciekawa ekonomiczna, w jakiś stopniu przypominająca znane wszystkim SimCity. Oczywiście Megapolis jest całkowicie darmowa i udostępniona w pełnej wersji. Zabieramy się z...

Gry na PC > Pełne wersje gier

Wybierz grę z jednej z poniższych kategorii i klikając w prezentujący ją obrazek
ściągnij i zagraj w tę grę!


Megapolis
Megapolis
Wielkość: 15.79 MB
Autor: FreeGamePick.com
Licencja: freeware
Dodano: 27-11-2016
Pobrań: 1 256
Megapolis to bardzo ciekawa ekonomiczna, w jakiś stopniu przypominająca znane wszystkim SimCity. Oczywiście Megapolis jest całkowicie darmowa i udostępniona w pełnej wersji.

Zabieramy się za budowę własnego miasta. Miasto budujemy od podstaw. W naszym przypadku podstawą jest sieć energetyczna i to na nią musimy zwrócić największą uwagę. Kolejna rzecz to materiały jakie zgromadziliśmy oraz pracownicy jakimi dysponujemy.

Gra posiada dwa tryby: dowolny (gdzie sami wyznaczamy sobie cel gry) oraz z wyznaczonymi zadaniami. To bardzo dobre podejście do tematu gdyż sami możemy zdecydować co będzie bardziej odpowiednie.

Już po zakończeniu kilku zadań będziemy w stanie dokładnie pojąć zasady gry i wówczas damy sobie radę z ustaleniem własnego celu i budową miasta wg własnego pomysłu.
Cała gra obraca się wokół pieniędzy. Jeśli zabraknie nam materiałów lub robotników albo też nie wystarczy mocy to w każdej chwili możemy to sobie dokupić.

Gra ma ciekawą oprawę graficzną i audio. Do tego fakt, że jest darmowa i nie da się odpuścić choćby testów gry i weryfikacje czy się nam spodoba :)


  

Pobierasz tę grę? POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).