28 lutego 2024 r.
O Mahjong pewnie większość graczy słyszała i grała, jeśli ktoś jednak nie grał to szybko może poznać i zrozumieć zasady tej logicznej gry. Tutaj mamy pełną i darmową wersję i to już jest je...

Gry na PC > Pełne wersje gier

Wybierz grę z jednej z poniższych kategorii i klikając w prezentujący ją obrazek
ściągnij i zagraj w tę grę!


 Najwspanialsze Miasta Świata - Mahjong
Najwspanialsze Miasta Świata - Mahjong
Wielkość: 41.26 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 01-01-2017
Pobrań: 1 274
O Mahjong pewnie większość graczy słyszała i grała, jeśli ktoś jednak nie grał to szybko może poznać i zrozumieć zasady tej logicznej gry.

Tutaj mamy pełną i darmową wersję i to już jest jeden punkt na plus. Kolejnym pozytywnym aspektem gry są fajne tła dla kart, mamy tutaj bowiem tapety prezentujące znane miasta świata.

Zależnie od poziomu zasady gry są różne jednak zawsze wiążą się z podobieństwem lub jego brakiem wśród prezentowanych kart. Celem gry w danym poziomie jest eliminacja wszystkich kart z danej planszy.


   

Pobierasz tę grę? POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).