28 lutego 2024 r.
40 Pięter to właściwie gra, która oryginalnie nazywa się 40 Stories, a fabuła gry opiera się własnie na biurowcu, który ma 40 pieter. Bohaterka gry, czyli Anita, ma zamiar zakończyć pracę i zw...

Gry na PC > Pełne wersje gier

Wybierz grę z jednej z poniższych kategorii i klikając w prezentujący ją obrazek
ściągnij i zagraj w tę grę!


40 Pięter
40 Pięter
Wielkość: 303.53 MB
Autor: Chico State Game Studios
Licencja: freeware
Dodano: 08-08-2019
Pobrań: 774
40 Pięter to właściwie gra, która oryginalnie nazywa się 40 Stories, a fabuła gry opiera się własnie na biurowcu, który ma 40 pieter. Bohaterka gry, czyli Anita, ma zamiar zakończyć pracę i zwyczajnie wyjść z biura. Niestety czasem rzeczy zwyczajne nie są aż tak zwyczajne.

Anicie, pracownicy lokalnego wsparcia technicznego, nie za bardzo podobają się kontakty z męską częścią pracowników korporacji... (czyżby była molestowana? no nie wiem, to trzeba sprawdzić).
Także reasumując, Anita chce opuścić firmę, ale to okazuje się dość trudnym zadaniem, na każdym piętrze musi ona wykonać jakieś zadanie, rozwiązać logiczną zagadkę żeby móc zejść piętro niżej.

Pomysł na grę jest całkiem fajny warto spróbować pomóc fajnej koleżance Anicie :)
Gra jest w pełnej wersji, można sobie ją pobrać za darmo.


 

Pobierasz tę grę? POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).