22 lipca 2024 r.
Sudoku to gra logiczna, o które większość graczy pewnie gdzieś już słyszała i zna zasady gry. Jeśli nie znacie zasad, to wyglądają one następująco: mamy planszę składającą się z pól 3x3. Ka...

Gry na PC > Logiczne

Wybierz grę z jednej z poniższych kategorii i klikając w prezentujący ją obrazek
ściągnij i zagraj w tę grę!


Sudoku
Sudoku
Wielkość: 2.25 MB
Autor: Rightdown Software
Licencja: demo
Dodano: 08-03-2020
Pobrań: 878
Sudoku to gra logiczna, o które większość graczy pewnie gdzieś już słyszała i zna zasady gry.

Jeśli nie znacie zasad, to wyglądają one następująco: mamy planszę składającą się z pól 3x3. Każde z tych pól także dzieli się na kolejne dziewięć komórek (3x3). Zadaniem gracza jest uzupełnienie cyfr w każdej komórce w ten sposób, żeby w każdym wierszu i każdej kolumnie mieć wszystkie cyfry od 1 do 9 bez powtórzeń.

Podsumowując: każda cyfra od 1 do 9 musi wystąpić tylko raz, zarówno w całej kolumnie jak i w każdym wierszu, do tego ta zasada obowiązuje także każde pole składające się z 3x3 komórek.

Dołączona tutaj gra to wersja demo. Autor tej gry o ile mi wiadomo już jej nie obsługuje, możemy więc grać przez 7 dni, nie ma obecnie możliwości nabycia pełnej nielimitowanej wersji.

Na komputerach z Windows 10 mogą wystąpić problemy przy uruchomieniu dotyczące praw uruchomieniowych, wystarczy jednak wybrać link prawym przyciskiem myszy z opcją uruchom jak administrator i gra uruchomi się bez przeszkód.


   

Pobierasz tę grę? POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik

Komentarze

  • dobrze

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).