10 grudnia 2023 r.
Zielone ranczo to gra dla dzieci a zarazem to typowa zabawa w farmera. Zaczynamy od produkcji pszenicy, potem produkujemy mąkę z wykorzystaniem młyna, następnie z pomocą kurek produkujemy jaj...

Gry na PC > Gry dla dzieci

Wybierz grę z jednej z poniższych kategorii i klikając w prezentujący ją obrazek
ściągnij i zagraj w tę grę!


1
Zielone ranczo
Zielone ranczo
Wielkość: 51.11 MB
Autor: Alawar
Licencja: demo
Dodano: 10-01-2014
Pobrań: 1 870
Zielone ranczo to gra dla dzieci a zarazem to typowa zabawa w farmera.
Zaczynamy od produkcji pszenicy, potem produkujemy mąkę z wykorzystaniem młyna, następnie z pomocą kurek produkujemy jajka. A kolejną rzeczą jest fabryka ciasta. Wszystko jest ze sobą powiązane. Dzięki pszenicy mamy mąkę, dzięki pszenicy mamy także jajka bo kury karmimy mąką. Z kolei ciasto mamy dzięki jakom i mące. I tak wszystko się kręci.

Dodatkowym wątkiem w grze jest problem odpadów chemicznych. Niejaki Pan Ważniak chce wyrzucać odpady na polu właścicielki farmy, Emilki. Ta nie chce jednak sprzedawać pola pod taki proceder, dlatego też Pan Ważniak próbuje podrzucać na naszą farmę odpady po cichu. Musimy mu w tym przeszkodzić.

Gra jest bardzo kolorowa a w jej tle leci delikatny, tematyczny podkład muzyczny. Wszystko zgrane ze sobą. Do tego gra nie ma dużych wymagań sprzętowych. Wszystko działa płynnie nawet na starszych komputerach. Płynność jest znakomita w porównaniu do gier online (przeglądarkowych) tego typu.

Niestety udostępniona gra to demo dające możliwość 30 minutowej rozgrywki. Oczywiście jest możliwość nabycia pełnej wersji gry.

Polecamy także inne gry dla dzieci.


   

Pobierasz tę grę? POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik

Komentarze

  • cool little game
  • No spoko spoko XD

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).