10 grudnia 2023 r.
Reksio i skarb piratów to bardzo ciekawa gra dla dzieci. Główną postacią gry jest (piesek) Reksio, znany bajki animowanej. Grę docenią w szczególności rodzice, bo prawdopodobnie dzisiejsze...

Gry na PC > Gry dla dzieci

Wybierz grę z jednej z poniższych kategorii i klikając w prezentujący ją obrazek
ściągnij i zagraj w tę grę!


Reksio i skarb piratów
Reksio i skarb piratów
Wielkość: 29.99 MB
Autor: Aidem Media
Licencja: demo
Dodano: 17-02-2020
Pobrań: 3 255
Reksio i skarb piratów to bardzo ciekawa gra dla dzieci. Główną postacią gry jest (piesek) Reksio, znany bajki animowanej.

Grę docenią w szczególności rodzice, bo prawdopodobnie dzisiejsze dzieci, tej bajki, na której opiera się gra, raczej nie znają.

Gra jest łamigłówką, w której musimy rozwiązać czasem łatwe a czasem nieco trudniejsze zagadki logiczne. Coś musimy połączyć, gdzieś kliknąć, żeby mechanizm zadziałał a my żebyśmy poszli dalej.

Niestety do pobrania jest tylko wersja demo, a o ile zdążyłem się zorientować, to w chwili obecnej nie ma możliwości zakupu pełnej wersji. Mam nadzieję, że gra zostanie kiedyś wydana i udostępniona do sprzedaży bądź też bez opłat, w pełnej wersji (skoro nie jest sprzedawana) ponownie.


   

Pobierasz tę grę? POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik

Komentarze

  • nie mogę pobrać
  • Cześć jestem Wiktoria

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).