22 lipca 2024 r.
Ozzy Bubbles to bardzo przyjemna i lekka platformówka skierowana raczej dla dzieci ale starsi także ją szybko polubią. Sterujmy małym żółwikiem, dość podobnie jak w klasycznej grze Mario. Tut...

Gry na PC > Gry dla dzieci

Wybierz grę z jednej z poniższych kategorii i klikając w prezentujący ją obrazek
ściągnij i zagraj w tę grę!


Ozzy Bubbles
Ozzy Bubbles
Wielkość: 10.32 MB
Autor: Realore
Licencja: shareware
Dodano: 05-12-2012
Pobrań: 2 275
Ozzy Bubbles to bardzo przyjemna i lekka platformówka skierowana raczej dla dzieci ale starsi także ją szybko polubią.
Sterujmy małym żółwikiem, dość podobnie jak w klasycznej grze Mario. Tutaj także jeśli skoczymy na zagrażające nam stworzenie z góry to zostanie ono unicestwione.

Nasz bohater potrafi zabawnie skakać oraz strzela małymi bąbelkami a cała akcja toczy się w podwodnym świecie. W trakcie zabawy zbieramy punkty oraz odnawiamy pancerz oraz bąbelki.

Ciekawym rozwiązaniem jest sterowanie zarówno z klawiatury jak i myszką. Sterowanie myszką wydaje się być bardzo naturalne i przyjemne.

Ta darmowa gra posiada ograniczenie: 60 minut gry. Po tym czasie można nabyć pełną wersję.


  

Pobierasz tę grę? POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik

Komentarze

  • nuda i tyle
  • xd gra

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).