11 czerwca 2023 r.
Lubisz gry wyścigi, autka i wszystko co z tym związane? Jeśli tak to FlatOut 2 jest z pewnością dla Ciebie. Sednem tej gry są wyścigi samochodowe i to dość spektakularne. Już na samym począ...

Gry komputerowe

Serwis AleGry.pl udostępnia dużo super fajnych gier na komputery PC do pobrania (download) oraz online, całkowicie za darmo.

Ostatnio dodane

FreeCol 0.11.6 FreeCol 0.11.6
FreeCol jest grą strategiczną opartą na turach, sam pomysł bazuje na starej wersji gry Cywilizacja. Zadaniem gracza jest stworze...

Monopolowy Tycoon Monopolowy Tycoon
Bardzo zabawna gra, można ją chyba wrzucić jako strategię czasu rzeczywistego ;), mająca już całkiem sporo latek, ale ciągle mog...

Sudoku Sudoku
Sudoku to gra logiczna, o które większość graczy pewnie gdzieś już słyszała i zna zasady gry. Jeśli nie znacie zasad, to wygl...

Reksio i skarb piratów Reksio i skarb piratów
Reksio i skarb piratów to bardzo ciekawa gra dla dzieci. Główną postacią gry jest (piesek) Reksio, znany bajki animowanej. G...

Gry na PC > Wyścigi

Wybierz grę z jednej z poniższych kategorii i klikając w prezentujący ją obrazek
ściągnij i zagraj w tę grę!


FlatOut 2
FlatOut 2
Wielkość: 476.43 MB
Autor: Empire Interactive
Licencja: demo
Dodano: 03-12-2016
Pobrań: 1 694
Lubisz gry wyścigi, autka i wszystko co z tym związane? Jeśli tak to FlatOut 2 jest z pewnością dla Ciebie. Sednem tej gry są wyścigi samochodowe i to dość spektakularne.

Już na samym początku trzeba jednak ostrzec przed brutalnością, która występuje w grze. Pomimo tego, że to głównie wyścigi samochodowe to gra nie jest przeznaczona dla młodszych dzieci. Dopuszczalny wiek jaki ustanowił wydawca gry to 12 lat.
Jedną z opcji w grze jest rozgrywka polegająca na eliminacji konkurentów. Ta zabawa ma miejsce na placu i to właśnie tu występuje najwięcej brutalnych scen.

Najfajniejszą opcją dostępną w grze są chyba jednak zwykłe wyścigi, autka fajnie się prowadzą a każda stłuczka jest odzwierciedlona na blachach każdego z samochodów.
Jest wiele innych akcji, które także pokazują, że gra jest bardzo realistyczna. Możemy na przykład ściąć słup, czy też wybić okna w aucie, wszystko poza bardzo fajnym odwzorowaniem w grafice ma także swoje odzwierciedlenie akustyczne.

Udostępniona jest niestety tylko wersja demo i jest ona darmowa. Jeśli chcemy zagrać w pełną wersję możemy ją jedynie kupić.
Wersja demo zawiera jednak tak dużo możliwości, że z pewnością warto poświęcić na nią trochę czasu, naprawdę warto.

Podsumowując gra jest fajna i można się przy niej nieźle bawić.


 

Pobierasz tę grę? POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik

Komentarze

  • ta gra jest nawet wajna

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).