28 maja 2024 r.
Megapolis to bardzo ciekawa ekonomiczna, w jakiś stopniu przypominająca znane wszystkim SimCity. Oczywiście Megapolis jest całkowicie darmowa i udostępniona w pełnej wersji. Zabieramy się z...

Gry komputerowe

Serwis AleGry.pl udostępnia dużo super fajnych gier na komputery PC do pobrania (download) oraz online, całkowicie za darmo.

Ostatnio dodane

FreeCol 0.11.6 FreeCol 0.11.6
FreeCol jest grą strategiczną opartą na turach, sam pomysł bazuje na starej wersji gry Cywilizacja. Zadaniem gracza jest stworze...

Monopolowy Tycoon Monopolowy Tycoon
Bardzo zabawna gra, można ją chyba wrzucić jako strategię czasu rzeczywistego ;), mająca już całkiem sporo latek, ale ciągle mog...

Sudoku Sudoku
Sudoku to gra logiczna, o które większość graczy pewnie gdzieś już słyszała i zna zasady gry. Jeśli nie znacie zasad, to wygl...

Reksio i skarb piratów Reksio i skarb piratów
Reksio i skarb piratów to bardzo ciekawa gra dla dzieci. Główną postacią gry jest (piesek) Reksio, znany bajki animowanej. G...

Gry na PC > Pełne wersje gier

Wybierz grę z jednej z poniższych kategorii i klikając w prezentujący ją obrazek
ściągnij i zagraj w tę grę!


Megapolis
Megapolis
Wielkość: 15.79 MB
Autor: FreeGamePick.com
Licencja: freeware
Dodano: 27-11-2016
Pobrań: 1 250
Megapolis to bardzo ciekawa ekonomiczna, w jakiś stopniu przypominająca znane wszystkim SimCity. Oczywiście Megapolis jest całkowicie darmowa i udostępniona w pełnej wersji.

Zabieramy się za budowę własnego miasta. Miasto budujemy od podstaw. W naszym przypadku podstawą jest sieć energetyczna i to na nią musimy zwrócić największą uwagę. Kolejna rzecz to materiały jakie zgromadziliśmy oraz pracownicy jakimi dysponujemy.

Gra posiada dwa tryby: dowolny (gdzie sami wyznaczamy sobie cel gry) oraz z wyznaczonymi zadaniami. To bardzo dobre podejście do tematu gdyż sami możemy zdecydować co będzie bardziej odpowiednie.

Już po zakończeniu kilku zadań będziemy w stanie dokładnie pojąć zasady gry i wówczas damy sobie radę z ustaleniem własnego celu i budową miasta wg własnego pomysłu.
Cała gra obraca się wokół pieniędzy. Jeśli zabraknie nam materiałów lub robotników albo też nie wystarczy mocy to w każdej chwili możemy to sobie dokupić.

Gra ma ciekawą oprawę graficzną i audio. Do tego fakt, że jest darmowa i nie da się odpuścić choćby testów gry i weryfikacje czy się nam spodoba :)


  

Pobierasz tę grę? POLUB NAS!

Kliknij tutaj żeby pobrać
Zgłoś niedziałający odnośnik

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).