Twoje konto
Start Ulubione Komentarze Forum Szukaj Użytkownicy
TerazWy.pl - Portal Graczy
Darmowe, fajne gry komputerowe do ściągnięcia, do pobrania oraz gry online. Dla dla dzieci i młodzieży. Dla dziewczyn. mario.
Wyszukiwane tagi
Szukaj

Wprowadź szukany wyraz bądź frazę:
Wyniki wyszukiwania (5):

1. Ozzy Bubbles
Ozzy Bubbles to bardzo przyjemna i lekka platformówka skierowana raczej dla dzieci ale starsi także ją szybko polubią.
Sterujmy małym żółwikiem, dość podobnie jak w klasycznej grze Mario. Tutaj także jeśli skoczymy na zagrażające nam stworzenie z gó...
2. Mario Forever Galaxy
Typowe Mario to platformówka, tym razem nasz bohater siada za sterami statku kosmicznego i ratuje księżniczkę na innej planecie. po drodze napotyka przeszkody, z którymi musi się rozprawić. Mario Forever Galaxy, do pobrania jest pełna wersja, to kontynuac...
3. Super Mario
4. Mario Poker
5. Mario Forever Galaxy
Jest to kontynuacja znanej gry Mario Forever.
Tym razem dzielny hydraulik Mario zaprezentowany został w kosmicznej strzelance a nie jak to miało miejsce wcześniej na klasycznych platformówkach.


Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij